Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

Dijital Reklam Hizmetleri

Online Dijital Reklam Hizmetleri

Dijital platformlarda ürün ve hizmetlerin öne çıkartılması için istediğiniz platformlarda reklam çalışmaları yapabilirsiniz, Reklam çalışmaları Gazete, Dergi , Radyo ve Televizyon ile başlamıştı fakat gelişen teknoloji ile en iyi ölçümlenebilir reklamlar internet sayfalarında ve sosyal medya mecralarında gözlemlenmektedir.

Reklam Yayınladığımız Mecralar; Google Adwords, İnstagram Post ve Story(hikaye), Facebook Reklamları, web sitesi reklamları

Prensiplerimiz gereği reklamlardan komisyon almıyoruz yani ne kadar ödeme yaparsanız reklamınız o kadar gösterilmektedir. Bazı ajanslar 1.000 TL lik reklam için size +%18KDV yansıtmakta ve +%25-30 civarı da komisyon almaktadır küçük bir hesapla 900TL reklam ödemesi yaptınız diyelim bu miktar +%18 KDV ile birlikte 1.062TL olarak yansıtmaktadır, Ajans ödediğiniz 900TL nin içerisinden %25 komisyon aldığını hesaplarsak 1062TL ödeyerek 675TL tutarında reklamınız yayınlanmaktadır. Bu ise tık başı maliyetlerinizi yükselterek dönüşüm / başarı oranınızı düşürmektedir.

 En ucuz Google Facebook ve İnstagram Reklamları

Biz politika ve prensiplerimiz gereği reklam hizmetlerinden komisyon almıyoruz. Bu durum Google Reklamları, İnstagram ve Facebook reklamları dahil diğer 3. parti web sitelerinide kapsamaktadır. Özetle ne öderseniz o kadar reklamınızın gösterimi planlanır. Reklam yayınlama da günlük alt limitin 20TL olmasını ve en az 10gün süreli yayın tavsiye etmekteyiz ölçümleme yapabilmek için bu süreç önemlidir ve bir sonraki hamle için planlama yapılmasını sağlar.

Google Ads (adwords) reklam modeli işletmelerin en çok tercih ettiği reklam yayınlama modelidir ve doğrudan hedef kitleye ulaşma imkanı sağlar ancak yapılan planlama hataları yüzünden maliyetler artar ve dönüşüm / başarı oranları düşer, bu sebeple konu hakkında adwords reklam paketimizi incelemenizi öneririz. Reklamınızın başarılı olması için gerekli önerileri ve teknikleri sizinle paylaşırız.

İnstagram Reklam Kurulumunda dilediğiniz bir dizi gönderiyi yada bir ürünü istediğiniz şehirlerde ve istediğiniz guruplara ulaştırabiliriz, örneğin Yüz maskesi sattığınızı varsayalım bu ürünü 17 – 50 yaş aralığında e-ticaret alışveriş potansiyeli yüksek bayan kullanıcılara ulaştırabiliriz, reklam uzmanlarımız hedeflemeleri doğru yaparak maksimum verim elde etmenizi sağlar bunun için İnstagram ve facebook reklam paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Nedir bu ölçümlenebilir reklam dedikleri?  Örneğin haber içerikli bir web sitesine 300x300 sağ sütun reklam verdiniz ve 1 ay boyunca bu reklam için 900TL ödediğinizi varsayalım, 1 ay sonunda ilgili web sitesinden sizin sitenize  6.500 ziyaretçi geldi diyelim bu reklam performansınızın tık başına 0,13Krş maliyet oluşturmaktadır, bu maliyet değeri gayet uygun ve çalışmaya devam edilebilir olduğu anlamına gelmektedir. Reklam uzmanlarımız yaptığı araştırmalar sonucunda sizin için en iyi popüler ve alakalı web sitelerini keşfederek size özel teklifler alabilmekteyiz.

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -33 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
9.750TL 14.500TL
E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay) E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay)
Yeni -28 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: E-Ticaret Danışmanlığı (1Ay)
Fikir, Başlangıç aşaması yada aktif bir e-ticaret siteniz var ve istediğiniz satış rakamlarına  ulaşamıyormusunuz? Yada nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyormusunuz? Profesyonel e-ticaret danışmanlık hizmeti alarak adım adım nasıl başarılı olunur, izlenmesi gereken yol haritaları ve teknik..
4.950TL 6.900TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Facebook Sponsorlu Reklam
Facebook ta reklam mı vermek istiyorsunuz? Komisyon ödemeden reklamlarınızı kendi hesabınızdan planlayarak yayınlayalım. tık / etkileşim başına 0,05 Krş 'a kadar düşen maliyet oranları ile daha düşük ve kaliteli reklamlar hazırlayalım, Ürün ve hizmetlerinizin görsel reklam tasarımları uzman tasarı..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Adwords Reklam
Google Ads - Adwords hizmetimiz ile ürünleriniz ve hizmetleriniz şimdi komisyonsuz olarak planlıyor ve yayınlıyoruz günlük 10 liradan başlayan bütçeler ile dilediğiniz miktarlarda ve bütçede reklam yayınlayabilirsiniz. Gerçekten 0 Sıfır komisyon ile reklama ne ödediğinizi bilin. Ajanslar yaklaşı..
450TL
Ürün / Hizmet Adı: İnstagram Sponsorlu Reklam
İnstagram da reklam mı vermek istiyorsunuz? Komisyon ödemeden reklamlarınızı kendi hesabınızdan planlayarak yayınlayalım. tık / etkileşim başına 0,05 Krş 'a kadar düşen maliyet oranları ile daha düşük ve kaliteli reklamlar hazırlayalım, Ürün ve hizmetlerinizin görsel reklam tasarımları uzman tasar..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: İnstagram Yönetimi
Bir e-ticaret siteniz yada hizmet sunduğunuz işletmeniz mi var? Sosyal medyada daha etkili ve profesyonel olarak yerinizi şimdi almaya başlayın. Uzman İnstagram yöneticilerimiz işletmenizi sizin adınıza profesyonel görseller ile temsil etmektedir. Paylaşım yapılacak Ürün ve hizmet görsel tasarı..
950TL
Ürün / Hizmet Adı: Ürün Fotoğraf Çekimi
e-ticaret sitenize yeni ürünler mi ekleyeceksiniz, yada mevcut ürün fotoğrafları güncellemek mi istiyorsunuz? 14 yıllık fotoğrafçılık tecrübesi  ve binlerce ürün çekimi ile şimdi bir uzman ile çalışın. Fotoğraflarınız en etkileyici açılarla çekilerek gerekli boyutlandırma ve e-ticaret siteniz ..
35TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)