Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

e-ticaret Hizmetleri

e-ticaret Tasarım Hizmetleri : instagram ürün ve hizmet tasarımları, facebook ürün ve hizmet tasarımları, google görüntülü reklam ağı tasarımları, web siteleri için kayan görüntüler (slider) ve banner tasarım hizmetleri, instagram ve facebook reklam tasarımları, web siteleri için afiş ve banner tasarımları, instagram post ve hikaye tasarımları, gittigidiyor, n11, trendyol gibi pazar yerleri için ürün tasarımları, e-ticaret-siteleri için özel görsel tasarımlar, logo tasarımı, ürün tanıtımları, hizmet tanıtımları, kurumsal web siteleri için profesyonel tasarımlar, hizmetlerimizde başı çekmektedir.

Google Servis ve Hizmetleri : Google servislerini en etkili şekilde kullanıyoruz. Web sitenizin gelişimi ve öne çıkarılması için Google da aktif olan araçlar ihtiyaçlarınıza göre kurulumları ve ayarları yapılarak siteniz ile entegre hale getirilir. Web sitelerine gelen ziyaretlerin yaklaşık %85 ile %95 arası oranla google üzerinden geldiğini hatırlatmak isteriz. Bu bağlamda uzman ekibimiz tarafından gerekli optimizasyon işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

e- ticaret fotoğraf hizmetleri : e-ticaretin en önemli etkenlerinden birisi ürün fotoğrafları ve görselleri dir. Satışı yapılacak ürünlerin farklı açılardan profesyonel olarak fotoğraflarının çekilmesi ve bu görsellerin e-ticaret kurallarına uygun olarak tasarlanması / düzenlenmesi gerekmektedir. Uzman ekibimiz özel fotoğraf çekim teknikleri ile ürünlerinizin farklı açılardan fotoğrafları çekilerek profesyonel olarak işler ve e-ticarete hazır hale getirirler.

Dekupe ( Fotoğraf kesme ve zemin / arka plan temizleme ) hizmeti ile ürün fotoğraflarınızı e-ticarete hazır hale getiriyoruz. Tüm fotoğraf hazırlamaları seo kurallarına uygun olarak yapılmaktadır bu ise sitelerin açılma süresini kısaltarak seo puanınızı yükseltmektedir. Fotoğraflarınızda uygulayacağımız ölçeklendirme ve bilgilendirme simgeleri ile daha etkili hale getirilmektedir. Hazırlanan fotoğraflar, tüm e-ticaret sitelerinize uygun ölçülerde ve kalitede hazırlanmaktadır, aynı fotoğrafları gitti gidiyor, n11 ve hepsi burada gibi platformlarda kullanabilirsiniz bunun haricinde trendyol için ayrı bir çalışma yapılması gerekmektedir.  Uzman fotoğrafçılarımız ileri netlik ve keskinlikte fotoğraflarınızı renk doygunluğuna göre hazırlamaktadır. Hazırlanan fotoğraflar size varsa diğer formatları ile birlikte iletilirler,bu görselleri sosyal medya ve katalog gibi tasarımlarınız da da kullanabilirsiniz.

Pazaryeri hizmetlerimiz içerisinde en önemli gelişme başlangıç sürecini tamamlayabilmektedir. Bu süreç oldukça karmaşık prosedürler içermektedir. Uzman ekibimiz tecrübesi ile bu adımı sizler için daha hızlı ve kolay bir şekilde çözümleyerek mağazanızı logo banner gibi tasarımlarını da hazırlayarak satışa hazır hale getirmektedir.

E-ticarette pazar yeri hizmetleri :

N11, Trendyol, Hepsiburada, Gittigiyor Ürün Yükleme nasıl yapılır?

Uzman ekibimiz bu kategoride olan ürün yükleme hizmetlerini profesyonel şekilde yapmakla birlikte, yükleme anında tüm ince detaylara erişebilmekte ve ilgili özellikleri profesyonel şekilde kullanarak ürünlerinizi satışa açmaktadır. Sizler için ürünlere günü fırsatı, Yıldız Fırsat ve Diğer kampanyalar gibi başvuru süreçlerini de yürütmekteyiz. Tüm pazar yerlerinin birbirinden farklı ürün yükleme arayüzleri vardır ve excel yardımıyla da yüklenebilmektedir. Her bir platformda farklı özellikler ve varyasyon seçenekleri ile durum dahada karmaşık bir hal almaktadır, ekip olarak sizleri bu süreçlerden kurtararak pazar yeri ürün yükleme hizmetini de sizlere sunmaktayız.

Pazar yerlerinde Mağaza nasıl açılır ? Gittigidiyor, N11, Trendyol ve Hepsiburada.com da mağaza nasıl açılır hangi evraklar ve belgeler gereklidir? Sözleşme detayları komisyon oranları neler? Tüm bu süreçleri sizler için profesyonel kalitede çözümleyerek cevaplandırıyoruz. Kategorilerdeki komisyon oranları, satışı yasak olan ürünler neler? gibi bir çok sorunuzda danışmanlarımız tarafından sizlere aktarılmaktadır.

E-ticarette reklam hizmetleri

Reklam Yayınladığımız Mecralar; Google Adwords, İnstagram Post ve Story(hikaye), Facebook Reklamları, web sitesi reklamları . Google Ads (adwords) reklam modeli işletmelerin en çok tercih ettiği reklam yayınlama modelidir ve doğrudan hedef kitleye ulaşma imkanı sağlar ancak yapılan planlama hataları yüzünden maliyetler artar ve dönüşüm / başarı oranları düşer, bu sebeple konu hakkında adwords reklam paketimizi incelemenizi öneririz. Reklamınızın başarılı olması için gerekli önerileri ve teknikleri sizinle paylaşırız.

İnstagram Reklam Kurulumunda dilediğiniz bir dizi gönderiyi yada bir ürünü istediğiniz şehirlerde ve istediğiniz guruplara ulaştırabiliriz, örneğin Yüz maskesi sattığınızı varsayalım bu ürünü 17 – 50 yaş aralığında e-ticaret alışveriş potansiyeli yüksek bayan kullanıcılara ulaştırabiliriz, reklam uzmanlarımız hedeflemeleri doğru yaparak maksimum verim elde etmenizi sağlar bunun için İnstagram ve facebook reklam paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

E-ticaret seo hizmet paketleri

Seo çalışmalarımız iç seo ve dış seo olmak üzere 2 yöne ayrılmaktadır bu yönlerde kendi içlerinde daha fazla teknik dallara ayrılmaktadır... şuan aktif olan hizmetler arasında Seo Paket 1, Paket 2 ve Paket 3 olmak üzere birbirinden farklı çalışmalar içeren hizmetler yer almaktadır. Bunların haricinde aylık seo paketi alarak ta sürekli bir yükseliş trendine girebilirsiniz bu işletmeniz için daha güvenilir ve sürekli bir çalışmadır. Aylık seo paketi yanında sizin için öneriler ve özel danışmanlık hizmetini de sunmuş olacağız. Bizim için önemli olan başarıya ulaşmaktır bizim en büyük aldığımız karşılık sitenizin başarılı olması ve hedeflerine ulaşmasıdır.

Şimdi ihtiyacınız doğrultusunda bir seo paketi seçerek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz yada bu işi yaptığını söyleyen diğer firmalara da göz atabilirsiniz. 2 kademeli uygulamaya aldığımız süreçte sizde gelişmeleri yakından takip edebilir ve sonuçları gözlemleyebilirsiniz bu, bir sonraki aşamada bizimle çalışıp çalışmayacağınız kararını da otomatik olarak verecektir.

Seo zamana yayılan bir çalışmadır ve bir kere yaptık yeterli denildiğinde bir süre sonra gerileme süreçleri başlar ve zamanla sıralamanız geriler  ve rakipleriniz çalışma yaptıkça bu süreç daha hızlı gerçekleşir. Bu sebeple aylık düzenli olarak seo yaptırmanızı öneririz

Site ve tema düzenleme hizmetleri

Uzman ekibimiz satın aldığınız e-ticaret platformu üzerinde gerekli görsel ve tasarımsal düzenlemeleri yaparak sitenizi profesyonel bir görünüme kavuşturur. Böylece gelen ziyaretçide güven duygusu ve başarılı bir çalışmanın sonuçları gösterilir. Biz ekip olarak ideasofft, ticimax, t-soft, proticaret, kobimaster, platin market, e-ticaretkur gibi hazır yazılımlı web siteleri için ürünleriniz ve kampanyalarınıza göre haraketli kayan görseller (slider) ları hazırlayarak sisteminize entegre etmekteyiz, bunun yanı sıra ürün sayfalarında gerekli vurgulamaları yapan görseller, kategori görselleri, anasayfa banner ve afiş tasarımları gibi bir çok noktaya sihirli dokunuşlarla profesyonel hale getirmekteyiz. Aynı durum global ve ücretsiz olan opencart e ticaret siteleri ve woocommerce web siteleri içinde geçerlidir.

Ürün yükleme hizmetleri

Uzman ekibimiz tarafından e-ticaret sitelerine ve pazar yerlerine profesyonel olarak ürün yükleme işlemleri yapılmaktadır.  Yükleme ekibimiz, opencart, WooCommerce, Shopfy, Magento, ideasoft, ticimax, t-soft, platin market, kobi master, e-ticaretkur, proticaret gibi global ve özel yazılımlı siteler için hizmet vermenin yanı sıra aynı zamanda gittigidiyor, n11, trendyol ve hepsiburada gibi platformlarada ürün yükleme işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

 

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -59 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
3.950TL 9.750TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Aylık Seo Paketi
Aylık Doğal ve organik seo paketleri ile e-ticaret siteniz ve kurumsal hizmet veren web sitelerinizin aylık istediğiniz 10 anahtar kelimede yükselişini ve trafiğinizin arttığını görebilirsiniz. Artan trafik daha fazla müşteri ve daha fazla satış anlamına gelmektedir. Sıralamada rakiplerinizin önün..
2.300TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Backlink Hizmeti
Standart backlinkler işe yaramıyor mu?  Seo uzmanlarımız sizin için en iyi etki ve sonucu oluşturacak backlinkleri sitenize bağlıyor, tamamen organik ve doğal olarak kaliteli backlink paketleri ile sıralamanız ve sitenizin kalitesi yükselsin. Tüm linkleme yapılacak siteler özenle seçilerek ..
1.500TL
E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay) E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay)
Yeni -71 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: E-Ticaret Danışmanlığı (1Ay)
Fikir, Başlangıç aşaması yada aktif bir e-ticaret siteniz var ve istediğiniz satış rakamlarına  ulaşamıyormusunuz? Yada nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyormusunuz? Profesyonel e-ticaret danışmanlık hizmeti alarak adım adım nasıl başarılı olunur, izlenmesi gereken yol haritaları ve teknik..
1.995TL 6.900TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: e-ticaret Başlangıç Paketi
E-ticarete uygun maliyetler ile başlayın yıllık yüksek bedeller ödemeyin. tüm kontrol sizde olsun, dilediğiniz gibi değiştirin ve geliştirin. Opencart ve Woocommerce alt yapılı sistemler ile sürekli ve hızlı hizmet alabileceğiniz teknik personellere internet üzerinden kolayca erişin. Nelere ..
2.750TL
Ürün / Hizmet Adı: Banner Afiş Tasarımı
E-ticaret siteleri ana sayfa, alt sayfalar, menüler ve kategoriler için profesyonel tasarım hizmetleri ile harika banner ve afişlere sahip olun. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından web siteniz instagram hesabınız ve facebook hesaplarınız için özel olarak tasarlanan bannerlar etkileşimi arttı..
75TL
e-ticaret Ürün Düzenleme Hizmeti
Yeni -33 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Ürün Düzenleme Hizmeti
e-ticaret sitenizdeki ürünleri seo uyumlu olarak düzenliyoruz. Google da arama yapanlar ürünlerinize daha kolay ulaşarak daha detaylı ve daha çok etkileşimde bulunabilirler. e-ticaret uzman ekibimiz 10 yıllık tecrübe ile en etkili ürün içerikleri ve seo teknikleri ile ürünlerinizi daha görünür hale ..
12TL 18TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Slider Banner Tasarımı
Bir e-ticaret siteniz yada kurumsal bir web sayfanız mı var? Şimdi görselleri yenileme zamanı Sitenizde bulunan slider (kayan görseller) ve durağan olan bannerları profesyonel şekilde hazırlıyoruz. Konusunda uzman pazarlama ekibimiz etkileşim onarı yüksek görseller tasarlıyor... Bu görseller web..
75TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Facebook Sponsorlu Reklam
Facebook ta reklam mı vermek istiyorsunuz? Komisyon ödemeden reklamlarınızı kendi hesabınızdan planlayarak yayınlayalım. tık / etkileşim başına 0,05 Krş 'a kadar düşen maliyet oranları ile daha düşük ve kaliteli reklamlar hazırlayalım, Ürün ve hizmetlerinizin görsel reklam tasarımları uzman tasarı..
650TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Ürün Fotoğraf Temizleme - Dekupe (Kesme)
E-ticaret ürün fotoğraflarınızın arka planları temizlenerek e-ticaret satışına hazır hale getirildiği hizmettir. Mankenli moda ürünleri, ve objelerin (ürünlerin) arka planları ve kötü görünümleri temizlenerek düzgün ve e-ticaret sitenizde profesyonel görünmesini sağlar. Hizmet detayları * Fiy..
25TL
Ürün / Hizmet Adı: Gittigidiyor Mağaza Kurulumu
Gittigidiyor üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Gittigidiyor mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyerek ..
350TL
Gittigidiyor Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -71 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Gittigidiyor Ürün Yükleme
Gittigidiyor.com pazaryerinde mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. Gittigidiyor pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde ..
8TL 28TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Adwords Reklam
Google Ads - Adwords hizmetimiz ile ürünleriniz ve hizmetleriniz şimdi komisyonsuz olarak planlıyor ve yayınlıyoruz günlük 10 liradan başlayan bütçeler ile dilediğiniz miktarlarda ve bütçede reklam yayınlayabilirsiniz. Gerçekten 0 Sıfır komisyon ile reklama ne ödediğinizi bilin. Ajanslar yaklaşı..
450TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Anaytics Kurulumu
Google anaytics hizmeti kurulumu sonrası web siteniz artık her şeyi kaydeder, hangi ziyaretçi hangi saatler arası hangi cihaz ile kaç dakika sitenizde geçirmiş, tekrar geri gel dimi, kaç sayfa gezdi hangi sayfalarda sitenizi terk etti, kaç kişi sepetine baktı, kaç kişi ödeme sayfasına geldi ve k..
270TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Benim İşletmem
Google Benim işletmem hizmeti ile, gerçek zamanlı bir işletme modeline geçin uyguladığımız teknikler ile web siteniz daha kolay bulunabilir hale geliyor... Yaptığımız optimizasyon ve ayarlar ile arama sonuçlarında görünün hizmet ağınızı 60 Milyon kullanıcıyı kapsayacak şekilde konumlandıralım. An..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: Hepsiburada Mağaza Kurulumu
Hepsiburada.com üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Hepsiburada ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Hepsiburada mağazanızı tüm işlemleri ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyere..
470TL
Hepsiburada Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -66 %
Ürün / Hizmet Adı: Hepsiburada Ürün Yükleme
hepsiburada.com pazaryerinde mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. hepsiburada pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde li..
12TL 35TL
Ürün / Hizmet Adı: Kobi Master Ürün Yükleme
İdeasoft e-ticaret sitenize ürün yüklemek mi istiyorsunuz? İdeasoft e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimiz ile bugün tanışın. ideasoft altyapılı e ticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında öne çıkın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artar..
35TL
Ürün / Hizmet Adı: İnstagram Sponsorlu Reklam
İnstagram da reklam mı vermek istiyorsunuz? Komisyon ödemeden reklamlarınızı kendi hesabınızdan planlayarak yayınlayalım. tık / etkileşim başına 0,05 Krş 'a kadar düşen maliyet oranları ile daha düşük ve kaliteli reklamlar hazırlayalım, Ürün ve hizmetlerinizin görsel reklam tasarımları uzman tasar..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: JOURNAL 2 & 3 Tema Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız Opencart altyapılı sitenize yüklenen JOURNAL 3 temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız journal tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışları..
3.750TL
Ürün / Hizmet Adı: Kategori Düzenleme
e-ticaret sitelerinde kategori yapıları çok önemli olmakla birlikte seo'ya uyumlu profesyonel olarak kurulması yada düzenlenmesi gerekir. e-ticaret sitenize gelen trafiğin büyük bölümü kategorileriniz üzerinden gelmektedir, e-ticaretUzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile kategorilerinizi profesy..
135TL
Ürün / Hizmet Adı: Kobi Master Ürün Yükleme
Kobi Master e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimiz ile bugün tanışın. Kobi Master altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında öne çıkın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yükselsin. Çalışmalarımız ..
39TL
Ürün / Hizmet Adı: Magento Ürün Yükleme
Magento e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimizi şimdi keşfedin. Magento altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında ürünleriniz ve hizmetleriniz öne çıksın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yüksel..
37TL
N11 Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti - Ürün Açılışı
Yeni -71 %
Ürün / Hizmet Adı: N11.com Ürün Yükleme
n11.com 'da mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. N11 pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde listeletin. Mağaza Puanınız..
8TL 28TL
Ürün / Hizmet Adı: N11 Mağaza Kurulumu
N11.COM üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. N11 mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyerek hemen satış ya..
350TL
Opencart e-ticaret Sitesi Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -57 %
Ürün / Hizmet Adı: Opencart Ürün Yükleme
Opencart 1,5X 2.X 3.X ve 4.X versiyonları ile uyumlu opencart e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimizi şimdi keşfedin. Opencart altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında ürünleriniz ve hizmetleriniz öne çıksın daha fazla potansiyel müşteriye ..
12TL 28TL
Ürün / Hizmet Adı: Opencart Site Düzenleme
Opencart 2.X ve 3.X 4.X e-ticaret siteniz var ve istediğiniz başarıyı yakalayamıyor musunuz? Profesyonel opencart uzmanlarımız ile sitenizi yeniden düzenleyelim, SEO ve tasarım hatalarını düzeltelim. Görselleriniz daha etkili ve ilgi çekici hale gelsin. e-ticaret opencart site düzenleme uzmanları..
2.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Platin Market Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız Platin Market altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız Platin Market tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışları..
2.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Platin Market Ürün Yükleme
Platin Market e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimiz ile bugün tanışın. Platin market altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında öne çıkın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yükselsin. Çalışmaları..
33TL
Ürün / Hizmet Adı: e-Ticaret Analizi
e-ticaret sitenizin satışlarından memnun değilmisiniz? bu konuda uzman desteği almanız gerekiyor olabilir. e-ticaret Uzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile e-tiacret sitenizdeki tüm eksileri ve artıları iyileştirme yöntemlerini ve önerilerini size sunarak raporluyor, satışı olumsuz etkileyen fakt..
3.500TL
Ürün / Hizmet Adı: İnstagram Yönetimi
Bir e-ticaret siteniz yada hizmet sunduğunuz işletmeniz mi var? Sosyal medyada daha etkili ve profesyonel olarak yerinizi şimdi almaya başlayın. Uzman İnstagram yöneticilerimiz işletmenizi sizin adınıza profesyonel görseller ile temsil etmektedir. Paylaşım yapılacak Ürün ve hizmet görsel tasarı..
950TL
Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti Profesyonel Logo Tasarım Hizmeti
Yeni -64 %
Ürün / Hizmet Adı: Logo Tasarımı
Görsel tasarım uzmanlarımız talepleriniz doğrultusunda işinizi yada markanızı en iyi şekilde temsil edecek profesyonel logo lar tasarlıyor. 3 farklı varyasyonla tasarlanan logolar işinizi büyütmenize yardımcı olarak marka bilinirliğinizi arttırarak daha kaliteli ve profesyonel bir görünüme kavu..
199TL 550TL
Profesyonel Ürün ve Sayfa Kategori ve Blog Yorum Hizmeti
Yeni Çok Yakında Aktif
Ürün / Hizmet Adı: Yorum Hizmeti - Profesyonel
e-ticaret sitenizdeki ürünlere, içeriklere profesyonel yorumlar alarak müşterilerinizin etkileşime geçmesini sağlayabiliriz. Birbirinden etkileyici ve ilgi çekici yorumlarla kullanıcıların siteniz hakkında pozitif düşünmesi ve güvenilirliğin artması için ön altyapıyı sağlamaktadır. Yorum alan ürü..
7TL
Ürün / Hizmet Adı: WooCommerce Kurulumu
WordPress Altyapılı WooCommerce bir e-ticaret sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? WordPress ve e-ticaret uzmanlarımız sizler için en mükemmel görsellikte  ve etkili e-ticaret siteleri hazırlıyorlar. Süreç içerisinde tüm ön seo çalışmaları,  görsel tasarımlar ve diğer teknik işlemler en iy..
6.500TL
Ürün / Hizmet Adı: Başlangıç SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket başlangıç düzeyinde olup aynı zamanda denemeniz için fiyat / performans polit..
950TL
Ürün / Hizmet Adı: Başlangıç SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket ileri seviye düzeyinde olup gerçekten etkilidir, Seo Uzmanlarımız tarafınd..
1.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Uzman SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket Uzman seviye düzeyinde olup ileri seviyede etkilidir, Seo Uzmanlarımız tara..
3.570TL
Ürün / Hizmet Adı: Seo Makale / İçerik
Konusunda uzman içerik ve makale editörlerimiz tarafından gerçekten ileri seo teknikleri ile geliştirilen makaleler ürün, hizmet ve sayfalarınızın  öne çıkmasını sağlıyor.  Seo rekabetinde en önemli ilgili anahtar kelimeler kullanılarak oluşturulan zengin içerikler gerekli kod eklemeleri..
45TL
Ürün / Hizmet Adı: Shopify Ürün Yükleme
Shopify e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimizi şimdi keşfedin. Shopify altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında ürünleriniz ve hizmetleriniz öne çıksın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yüksel..
29TL
Ürün / Hizmet Adı: Sosyal Medya Tasarımı
Sosyal medyada en önemli eylemlerden birisi etkileşim almaktır, Sosyal medya banner ve görsel tasarım uzmanlarımız İnstagram ve Facebook hesaplarınız  için birbirinden şık etkileyici ve etkileşimi arttıracak görseller hazırlayarak ürün, hizmet ve markanıza olan güveni arttırmanın yanı sıra sat..
85TL
Ürün / Hizmet Adı: T-Soft Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız T-soft altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız T-soft tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışlarınızı arttırıyor..
3.500TL
Ürün / Hizmet Adı: T-Soft Ürün Yükleme
T-Soft e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimizi şimdi keşfedin. T-Soft altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında ürünleriniz ve hizmetleriniz öne çıksın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yükselsi..
35TL
Ürün / Hizmet Adı: Ticimax Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız ticimax altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız ticimax tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışlarınızı arttırı..
3.700TL
Ürün / Hizmet Adı: Ticimax Ürün Yükleme
ticimax e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimiz ile bugün tanışın. ticimax alt yapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında öne çıkın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin seo değeri yükselsin. Çalışmalarımız sonucu..
39TL
Ürün / Hizmet Adı: Trendyol Mağaza Kurulumu
Trendyol üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde mağzanızın kurulum ve açılış işlemlerinde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Trendyol mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz...
470TL
Trendyol Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -76 %
Ürün / Hizmet Adı: Trendyol Ürün Yükleme
Trendyol 'da mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. Trendyol pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde listeletin. Mağaza Pu..
7TL 29TL
Ürün / Hizmet Adı: Ürün Fotoğraf Çekimi
e-ticaret sitenize yeni ürünler mi ekleyeceksiniz, yada mevcut ürün fotoğrafları güncellemek mi istiyorsunuz? 14 yıllık fotoğrafçılık tecrübesi  ve binlerce ürün çekimi ile şimdi bir uzman ile çalışın. Fotoğraflarınız en etkileyici açılarla çekilerek gerekli boyutlandırma ve e-ticaret siteniz ..
35TL
Ürün / Hizmet Adı: WooCommerce Site Düzenleme
WordPress WooCommerce e-ticaret siteniz var ve istediğiniz başarıyı yakalayamıyormusunuz? Profesyonel WordPress e- ticaret uzmanlarımız ile sitenizi yeniden düzenleyelim, SEO ve tasarım hatalarını düzeltelim. Görselleriniz daha etkili ve ilgi çekici hale gelsin. e-ticaret wooCommerce site düzen..
2.900TL
Ürün / Hizmet Adı: WooCommerceürün Ürün Yükleme
WordPress WooCommerce e-ticaret sitesi ürün yükleme hizmetimizi şimdi keşfedin. WooCommerce altyapılı eticaret sitelerine yüksek kalitede, seo uyumlu ürün yükleme ile arama sonuçlarında ürünleriniz ve hizmetleriniz öne çıksın daha fazla potansiyel müşteriye erişin satışlarınız artarken sitenizin..
35TL
Gösterilen: 1 ile 49 arası, toplam: 49 (1 Sayfa)