Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

Profesyonel Woocommerce e-ticaret Sitesi Kurulumu

Profesyonel Woocommerce e-ticaret Sitesi Kurulumu
Yeni
Profesyonel Woocommerce e-ticaret Sitesi Kurulumu

WordPress Altyapılı WooCommerce bir e-ticaret sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? WordPress ve e-ticaret uzmanlarımız sizler için en mükemmel görsellikte  ve etkili e-ticaret siteleri hazırlıyorlar. Süreç içerisinde tüm ön seo çalışmaları,  görsel tasarımlar ve diğer teknik işlemler en iyi sonucu verecek şekilde planlanarak hazırlanmaktadır. 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanımızın kontrolü ve planları dahilinde gerçekleştirilen tasarım ve optimizasyonlar satışlarınızı arttıracak özel web siteleri olarak geliştirilmektedir.

Adınıza alınmış ve tamamen kontrolü sizde olan hızlı hosting paketleri ile dilediğiniz zaman dilediğiniz uzman ile çalışma imkanı yani hizmetimizden memnun kalmazsanız anında farklı bir uzmanla çalışabilmektesiniz. Tasarladığımız tüm web sitelerini konusunda uzman tasarım ve geliştiricileri miz tarafından hazırlanmaktadır. Bu hizmet tamamen güvenli ve süreklidir,  yıllık e-ticaret kiralama bedelleri ödemezsiniz. sadece hosting, domain ve SSL sertifikası giderleriniz olmaktadır. bunlarda ortalama yıllık 300TL ile 500TL arasında değişiklik göstermektedir.

Görsel tasarımlarınız Uzman tasarımcılarımız tarafından özenle ve sitenize özgün olarak tasarlanmaktadır, Kategori görselleri, anasayfa görselleri, slider (kayan hareketli görseller) banner ve afişler ürünlerinize hizmetlerinize ve kategorilerinize göre anahtar teslim olarak sunulmaktadır.

Sipariş ve Ödeme Sonrası Yükleme Uzmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Kaç adet ürün yükleme hizmeti almak istiyorsanız sepete o kadar ürün ekleyiniz. Minimum ürün yükleme sipariş Adeti 10 Adettir... 10 Adet ve üzeri ürün yükleme talimatı verebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

e-ticaret geliştirme ajansımız sizler için en iyi ve etkili yöntemleri kullanarak tasarımlarınızı geliştirmekte, Reklamlarınızı yayınlamakta ve ürünlerinizi yüklemektedir. Sınırlı sayıda sunduğu e-ticaret danışmanlık hizmetimiz ile 0'dan bir e-ticaret sitesi kurabilir milyonlarca yeni müşteriye ulaşabilirsiniz bu süreç desteksiz olmaz! 

Süreç Nasıl İşliyor ?

Sipariş ve Ödeme Sonrası Sizinle iletişime geçiyoruz...
Sizi dinliyor İstekleriniz talepleriniz ve beklentilerinizi anlıyoruz...
Almak istediğiniz hizmet hakkında sizi bilgilendiriyoruz...
Talebiniz ile ilgili Detaylı analizler yapıyoruz...
Yaptığımız plan ve ön çalışmaları sizinle paylaşıyoruz
Teslim Süresini belirtiyoruz
Profesyonel Olarak hizmetinizi teslim ediyoruz.

 • İşinizle İlgili Tüm süreci size WhatsApp'tan bildiriyoruz.
 • Genellikle Günde 14 saat boyunca aktifiz
 • Hizmetlerimizde Gerçekten başarılıyız.

  Şimdi tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.
  e-ticaret Uzmanı | Kemal BOZKURT


6.500TL
 • Stock: Hizmet Aktif
 • Ürün / Hizmet Adı: WooCommerce Kurulumu
 • Hizmet Süresi: 10 - 15 Gün
 • Çalışma: Profesyonel
 • Hizmet Ağı: Tüm Türkiye
Beğeni / İlgi : 1493
Etiketler: WooCommerce , e-ticaret