Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

Google Servis ve Hizmetleri

Google servislerini en etkili şekilde kullanıyoruz. Web sitenizin gelişimi ve öne çıkarılması için Google da aktif olan araçlar ihtiyaçlarınıza göre kurulumları ve ayarları yapılarak siteniz ile entegre hale getirilir. Web sitelerine gelen ziyaretlerin yaklaşık %85 ile %95 arası oranla google üzerinden geldiğini hatırlatmak isteriz. Bu bağlamda uzman ekibimiz tarafından gerekli optimizasyon işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Hangi Google servislerini kullanmalıyım?

Google servisleri tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmişlerdir ve konusunda uzman olan tasarım ve geliştiriciler tarafından gerekli durumlarda kullannılmaktadır. Hangi servisleri kullanacağınızı belirlemek için önce ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Google da bulunan bazı servisler ücretli bazıları ise ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur, benim sitemde hepsi olsun tüm servisleri kullanmak istiyorum derseniz Sürpriz ödemelerle, kısıtlamalarla da karşılaşmanız söz konusu olabilir. Bu sebeple ihtiyaçlarınız ve kullanımı gerekli servis ve hizmetleriniz profesyonel ekibimiz tarafından analizleri yapılarak optimizasyon ve entegrasyonu sağlanmaktadır.

 

Google da En Çok Hangi servis ve Hizmetler Kullanılmaktadır ?

Web sitelerinin trafik ve ziyartlerin ölçümlenmesi için Google Analytics, Search Consol üzerinden gerekli doğrulama işlemlerinin yapılması ve reklamların planlanması için Google Ads gibi servisler öne çıkmaktadır. Bunların yanında Google My Business, Tag Menager ve Google Maps gibi hizmetlerede talep olmaktadır,

 

Google Servislerini Keşfedin!

Google Drive, Google Ads (Google Adwords Reklamları), Google Adsense, Google Benim İşletmem, Google Analytics,  Google Alışveriş Kampanyaları, Google Etiket Yöneticisi, Google Maps Platform, Google Marketing Platform, Google Merchant Center, Search Console, Google Optimize, Google Trendler, Google Domains gibi servis ve hizmetler işletmeler tarafından oldukça yoğun ve aktif şekilde tercih edilmektedir.

Ekibimiz sizler için ilgili ve gerekli servis / hizmet kurulumlarını tamamlayarak en iyi ve faydalı şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır, dilerseniz raporlama hizmetleri alarak web siteniz ve rakipleriniz hakkında daha detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

Google Analytics Hizmetinin faydaları ; web sitenize gelen ziyaretçilerin hangi yaş aralığında olduğu, en çok hangi sayfalara ve ürünlere ilgi gösterildiği, Hangi şehirlerden ne kadar giriş yapıldığı, ziyaret akışları, hangi sayfalara önem vermeniz gerektiğini gösteren akışlar, kullanıcıların siteniz üzerinde gezdiği yol haritaları, Kadın erkek ayrımları ilgi alanları gibi onlarca veriye ulaşabilirsiniz. Bunların yanında reklamlardan gelenlerin sayısı, facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medyadan gelen ziyaretçi ayrımları, hangi kaynaktan ve kampanyadan kaç kişinin geldiği ve etkileşim oranları gibi daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz özetle şeyle sıralayabiliriz, örneğin web sitenize bir ziyaretçi geldi bir ürün hakkında inceleme yaptı ve sepete ekledi dileyim... bundan sonra o müşteri sepetine gitti mi? Yada alışverişe devam ettikten sonra kasa sayfasına geldi mi ? Ödeme sayfasına ulaşabildi mi ? Sipariş başarılı oldumu yada hataya geçti mi? Daha sonra tekrar geldi mi bu soruların hepsini profesyonel  Analytics kurulumu ile izleyebilirsiniz. Hatta mobil cihazınıza kurulumu tamamlanarak sürekli takip altında tutabilirsiniz.

 

Google Ads ( Google Reklamları ) sitenizdeki ürün ve hizmetleri öne çıkartmak için Google Ads kullanmanız gerekmektedir, bu süreç karmaşık algoritma ve hesaplamalarla yapılabildiği için bu konuda destek almanızı öneririz. Google Ads reklamları ile dilediğiniz bir sayfa ürün yada hizmetinizi kullanıcıların en rahat ve iyi anlayabileceği reklam için özel tasarlanmış bir sayfanıza yönlendirebilirsiniz. Bunun için farlı Kampanyalar ve reklamlar oluşturup hedef kitleler ve bütçeler belirleyebilirsiniz. Tık başı maliyetleri görüntüleyebilir, günlük yada belirli bir süre içerisinde reklamlarınızı dilediğiniz yaş gurubu ve kadın erkek ayrımlarına göre yayınlayabilirsiniz.

Google Search Console Hizmeti ile web sitenize tam kontrol sağlayabilirsiniz site haritaları, sitenize olan bağlantılar ve sitenizden giden bağlantıları kontrol edebilir, siteniz ile ilgili güvenlik yada manüel işlem kısıtlamalarını görüntüleyebilirsiniz. Bunların yanında anahtar kelimelerinizi gözlemleyebilir, sayfa hatalarını ve uyumsuzluklarını takip edebilirsiniz. Daha fazla özellik ve detay yine google search consol uygulamasının içerisinde yer almaktadır. Bu konuda uzman ekibimiz sizlere gerekli kurulumu yaparak beraberinde rapor sunabilir.

Google Benim işletmem ile webdeki yerinizi alın!  Bu hizmet sayesinde web sitenizi google işletmelerde görünür hale getirebiliriz dilerseniz görsellerinizi yükleyerek işletmenizi daha iyi bir görünüme kavuşturabilir, çalışma saatleri, günleri, yol tarifleri, telefon ve diğer iletişim bilgilerini entegre ederek ürün veya hizmetlerinizi arayan kitlenin size daha kolay ulaşmasını sağlayabiliriz.

Google'ın Anahtar Kelime Oluşturma aracı ile daha fazla trafik için daha özgün kelime ve kelime öbekleri sizin için belirleyebiliriz, böyle web sitenize olan trafik ve anahtar kelime ile erişim oranı artarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -33 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
9.750TL 14.500TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Adwords Reklam
Google Ads - Adwords hizmetimiz ile ürünleriniz ve hizmetleriniz şimdi komisyonsuz olarak planlıyor ve yayınlıyoruz günlük 10 liradan başlayan bütçeler ile dilediğiniz miktarlarda ve bütçede reklam yayınlayabilirsiniz. Gerçekten 0 Sıfır komisyon ile reklama ne ödediğinizi bilin. Ajanslar yaklaşı..
450TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Anaytics Kurulumu
Google anaytics hizmeti kurulumu sonrası web siteniz artık her şeyi kaydeder, hangi ziyaretçi hangi saatler arası hangi cihaz ile kaç dakika sitenizde geçirmiş, tekrar geri gel dimi, kaç sayfa gezdi hangi sayfalarda sitenizi terk etti, kaç kişi sepetine baktı, kaç kişi ödeme sayfasına geldi ve k..
270TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Benim İşletmem
Google Benim işletmem hizmeti ile, gerçek zamanlı bir işletme modeline geçin uyguladığımız teknikler ile web siteniz daha kolay bulunabilir hale geliyor... Yaptığımız optimizasyon ve ayarlar ile arama sonuçlarında görünün hizmet ağınızı 60 Milyon kullanıcıyı kapsayacak şekilde konumlandıralım. An..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: Seo Makale / İçerik
Konusunda uzman içerik ve makale editörlerimiz tarafından gerçekten ileri seo teknikleri ile geliştirilen makaleler ürün, hizmet ve sayfalarınızın  öne çıkmasını sağlıyor.  Seo rekabetinde en önemli ilgili anahtar kelimeler kullanılarak oluşturulan zengin içerikler gerekli kod eklemeleri..
45TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)