Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

Online Pazaryeri Servis ve Hizmetleri

Pazaryerleri servislerini kullanarak e-ticarette daha güçlü bir başlangıç yapın yada mevcut e-ticaret sitenize güç katarak milyonlarca yeni kullanıcıya ulaşın. Başlıca pazar yerleri ise gittigidiyor, N11, hepsiburada ve trendyol gelmektedir bunlara ek olarak epttAVM ve Çiçek sepeti de son günlerde gündeme olurmaya başlamaktadır bunların haricinde Amazon.com.tr de Türkiye'de pazar yeri firmaları arasında yerini almaya başladı.

Pazaryeri hizmetlerimiz içerisinde en önemli gelişme başlangıç sürecini tamamlayabilmektedir. Bu süreç oldukça karmaşık prosedürler içermektedir. Uzman ekibimiz tecrübesi ile bu adımı sizler için daha hızlı ve kolay bir şekilde çözümlemeyerek mağazanızı logo banner gibi tasarımlarınıda hazırlayarak satışa hazır hale getirmektedir.

Gittigidiyor, N11, Trendyol ve Hepsiburada.com da mağaza nasıl açılır hangi evraklar ve belgeler gereklidir? Sözleşme detayları komisyon oranları neler? Tüm bu süreçleri sizler için profesyonel kalitede çözümleyerek cevaplandırıyoruz. Kategorilerdeki komisyon oranları, satışı yasak olan ürünler neler? gibi bir çok sorunuzda danışmanlarımız tarafından sizlere aktarılmaktadır.

N11, Trendyol, Hepsiburada, Gittigiyor Ürün Yükleme nasıl yapılır?

Uzman ekibimiz bu kategoride olan ürün yükleme hizmetlerini profesyonel şekilde yapmakla birlikte, yükleme anında tüm ince detaylara erişebilmekte ve ilgili özellikleri profesyonel şekilde kullanarak ürünlerinizi satışa açmaktadır. Sizler için ürünlere günü fırsatı, Yıldız Fırsat ve Diğer kampanyalar gibi başvuru süreçlerini de yürütmekteyiz. Tüm pazar yerlerinin birbirinden farklı ürün yükleme arayüzleri vardır ve excel yardımıyla da yüklenebilmektedir. Her bir platformda farklı özellikler ve varyasyon seçenekleri ile durum dahada karmaşık bir hal almaktadır, ekip olarak sizleri bu süreçlerden kurtararak pazaryeri ürün yükleme hizmetini de sizlere sunmaktayız.

N11 Ürün yükleme hizmeti

N11.com 'da satış mı yapmak istiyorsunuz? Uzman yükleme ekibimiz tüm n11 ürün yükleme süreçlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. N11 ürün yükleme paketinden dilediğiniz miktarda yükleme hizmeti alabilirsiniz böylece firmanızda Yüklemeci / editör çalıştırmanıza gerek kalmaz istediğiniz kadar yükleme hizmeti ile yanınızdayız. Eğer N11 de mağazanız yoksa lütfen buradan sürece devam edin

Gitti Gidiyor Ürün Yükleme Hizmeti

Ürünlerinizi Gitti gidiyor da kolayca listeleyin ve satışa açın. Düşük komisyon oranları ve efsane indirim kampanyaları ile milyonlarca kullanıcıya ulaşın. Sizin için dilediğiniz miktarda ürün profesyonel olarak yüklenir, sıradan yüklemelerden farkı ise uzman ekibimiz tüm ayrıntı ve detayları en iyi şekilde kullanıp rakiplerinizin önünde olmanız için çalışmaktadır.

Trendyol ve Hepsiburada Ürün Yükleme Hizmeti

Ürünlerinizi Milyonlara ulaştırmak için 2 profesyonel pazar yerinde satışa başlayın. Sürekli uygulanan indirimler kampanyalar ve Reklamlarla her gün milyonlarca insan bu platformları ziyaret etmekte ve alışveriş yapmaktadır. Sizde pastadan payınızı almak için şimdi Trendyol ve Hepsi Burada da satışa başlayın.

Pazaryerlerinde mağazanız yok mu ? Şimdi Gittigidiyor, N11, Trendyol ve Hepsiburada da sizin için mağazanızı açarak teslim edelim ve kolayca satışa başlayın!

Hangi pazar yerinde mağaza açmalıyım ?

Tüm pazaryeri platformları birbirinden farlı özellik, kampanya, komisyon oranları ve satıcılar için avantajları / dezavantajları ile birbirlerinden ayrılıyor. Satıcılar bu durumları göz önünde bulundurarak ilgili pazaryerlerinde satışa başlıyorlar. Bizim önerimiz başlangıçta Gittigidiyor ve N11 ile başlamanız çünkü bu pazar yerlerinde herhangi bir gecikme durumunda ceza ile karşılaşmazsınız fakat trendyol ve hepsiburada gecikme süresince size ceza tanımlayabilmektedir. Fakat trendyol ve hepsiburada yaptığı reklamlar ve kampanyalarla da önemli ölçüde trafik ve satış imkanı sunmaktadır.

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -59 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
3.950TL 9.750TL
E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay) E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay)
Yeni -71 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: E-Ticaret Danışmanlığı (1Ay)
Fikir, Başlangıç aşaması yada aktif bir e-ticaret siteniz var ve istediğiniz satış rakamlarına  ulaşamıyormusunuz? Yada nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyormusunuz? Profesyonel e-ticaret danışmanlık hizmeti alarak adım adım nasıl başarılı olunur, izlenmesi gereken yol haritaları ve teknik..
1.995TL 6.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Gittigidiyor Mağaza Kurulumu
Gittigidiyor üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Gittigidiyor mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyerek ..
350TL
Gittigidiyor Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -71 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Gittigidiyor Ürün Yükleme
Gittigidiyor.com pazaryerinde mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. Gittigidiyor pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde ..
8TL 28TL
Ürün / Hizmet Adı: Hepsiburada Mağaza Kurulumu
Hepsiburada.com üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Hepsiburada ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Hepsiburada mağazanızı tüm işlemleri ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyere..
470TL
Hepsiburada Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -66 %
Ürün / Hizmet Adı: Hepsiburada Ürün Yükleme
hepsiburada.com pazaryerinde mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. hepsiburada pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde li..
12TL 35TL
N11 Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti - Ürün Açılışı
Yeni -71 %
Ürün / Hizmet Adı: N11.com Ürün Yükleme
n11.com 'da mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. N11 pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde listeletin. Mağaza Puanınız..
8TL 28TL
Ürün / Hizmet Adı: N11 Mağaza Kurulumu
N11.COM üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. N11 mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz. Kolayca ürünlerinizi yükleyerek hemen satış ya..
350TL
Ürün / Hizmet Adı: Trendyol Mağaza Kurulumu
Trendyol üzerinde satış yapmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilginiz yok mu? Uzman Pazaryeri ekibimiz başlangıç sürecinizde mağzanızın kurulum ve açılış işlemlerinde size hizmet vermekten memnuniyet duyar. Trendyol mağazanızı tüm tasarımları ile birlikte kurarak satışa hazır halde teslim ediyoruz...
470TL
Trendyol Mağaza Ürün Yükleme Hizmeti
Yeni -76 %
Ürün / Hizmet Adı: Trendyol Ürün Yükleme
Trendyol 'da mağazanız mı var? e-ticaret uzman ekibimiz tarafından mağazanıza rekabet düzeyi yüksek, kaliteli  ve seo uyumlu profesyonel ürün yükleme hizmeti sunuyoruz. Trendyol pazaryerinde tüm teknik bilgilere sahip olarak tam hakimiyet ile ürünlerinizi en iyi şekilde listeletin. Mağaza Pu..
7TL 29TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)