Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

Seo Servis ve Hizmetleri

Seo Servisleri ve Hizmetleri

Öncelikle SEO nedir? Sorusunu cevaplayalım... Web siteleri arama motorları gözünde sürekli bir yarış halindedir, bu yarışta ilgili anahtar kelime ve kelime öbeklerinde hangi site daha sıralama yarışında diğerlerinden sayfa sıralamasında ve sayfa içerisinde üstlerdeyse seo 'su rakiplerine göre en iyi yapılmış web sitesi anlamına gelmektedir.  Peki bu yeterli mi? Elbette asıl süreç bu noktadan sonra başlamaktadır, çünkü arka planda rakipler seo stratejileri geliştirmekte iç ve dış seo çalışmaları yapmaktadır bu da ilk güncelleme ile rakiplerinin önüne geçeceği anlamına gelmektedir. Eğer kullanıcılar sıralamada yüksek olan web sayfasına tıklar ve oradan hemen çıkarlarsa yada siteyi kısa sürede terk ederlerse bu durum arama motorlarının gözünde ilgili sitenin kullanıcının talebini karşılamadığı anlamına gelmektedir ve o sayfa / siteden ayrılması gerektiğini tetikletir. Böylece arama motoru Google, Yandex, Bing gözünde sayfada geçirilen süre yetersiz olduğu için sıralamada geriye doğru gitmektedir.

Yukarıdaki yazıda sıralamada yükselmenin ve orada sürekli kalmanın ziyaretçilerin istediğini veya aradığını bulması ile doğrudan orantılı olduğunu anlamaktayız. Seo uzmanlarımız  geliştirdikleri teknikler ve kodlar sayesinde sayfanızın popülaretisini yükselterek seo sıralamasında da üstlere çıkmasına yardımcı olur, oluşturulan ilgi çekici görseller ve içerikler ile sayfanın beklenen performansı göstermesi hedeflenir.

Seo hizmet paketlerinde hem iç seo hem dış seo önemli ölçüde rol almaktadır. Seo uzmanlarımız gerek oluşturdukları içerik ve kodlar ile ilgili kelime ve kelime öbeklerinde öne çıkmanızı planlarlar, bu çalışmalar ve güncellemelerin sürekli olması durumunda sıralamanızı kaybetmez ve genellikle ilk sayfalarda yerinizi alırsınız. Tabi şunu unutmamak gerekirki web siteniz spam işleme düşmemiş ve güvenlik açıklarının olmaması manuel uyarı almaması gerekmektedir.

Ne kadar sürede sıralamam yükselir? Seo zamana yayılan bir çalışmadır ve bir kere yaptık yeterli denildiğinde bir süre sonra gerileme süreçleri başlar ve zamanla sıralamanız geriler  ve rakipleriniz çalışma yaptıkça bu süreç daha hızlı gerçekleşir. Bu sebeple aylık düzenli olarak seo yaptırmanızı öneririz, evet çok fazla seo hizmeti verdiğini ifade eden bir çok firma ve kişi ile karşılaşabilirsiniz, tercihlerinizi doğru yönde yapmamanız uygulanan seo'yu negatife çevirerek siteniz için olumsuz  sonuçlar doğurabilir. Uzmanlarımızınn seo çalışmaları herşeyin planlı ve kademeli olarak devreye alınması ilkesine dayanmaktadır.

Şimdi ihtiyacınız doğrultusunda bir seo paketi seçerek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz yada bu işi yaptığını söyleyen diğer firmalara da göz atabilirsiniz. 2 kademeli uygulamaya aldığımız süreçte sizde gelişmeleri yakından takip edebilir ve sonuçları gözlemleyebilirsiniz bu, bir sonraki aşamada bizimle çalışıp çalışmayacağınız kararını da otomatik olarak verecektir.

Maalesef uyguladığımız seo tekniklerini burada yazamıyoruz yada telefonda sizlerle paylaşamıyoruz, uzun süreçler içerisinde geliştirilen bu tekniklerin başkaları tarafından kullanılmasına politikamız gereği sıcak bakmıyoruz.

Seo çalışmalarımız iç seo ve dış seo olmak üzere 2 yöne ayrılmaktadır bu yönlerde kendi içlerinde daha fazla teknik dallara ayrılmaktadır... şuan aktif olan hizmetler arasında Seo Paket 1, Paket 2 ve Paket 3 olmak üzere birbirinden farklı çalışmalar içeren hizmetler yer almaktadır. Bunların haricinde aylık seo paketi alarak ta sürekli bir yükseliş trendine girebilirsiniz bu işletmeniz için daha güvenilir ve sürekli bir çalışmadır. Aylık seo paketi yanında sizin için öneriler ve özel danışmanlık hizmetinide sunmuş olacağız. Bizim için önemli olan başarıya ulaşmaktır bizim en büyük aldığımız karşılık sitenizin başarılı olması ve hedeflerine ulaşmasıdır.

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -33 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
9.750TL 14.500TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Aylık Seo Paketi
Aylık Doğal ve organik seo paketleri ile e-ticaret siteniz ve kurumsal hizmet veren web sitelerinizin aylık istediğiniz 10 anahtar kelimede yükselişini ve trafiğinizin arttığını görebilirsiniz. Artan trafik daha fazla müşteri ve daha fazla satış anlamına gelmektedir. Sıralamada rakiplerinizin önün..
2.300TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Backlink Hizmeti
Standart backlinkler işe yaramıyor mu?  Seo uzmanlarımız sizin için en iyi etki ve sonucu oluşturacak backlinkleri sitenize bağlıyor, tamamen organik ve doğal olarak kaliteli backlink paketleri ile sıralamanız ve sitenizin kalitesi yükselsin. Tüm linkleme yapılacak siteler özenle seçilerek ..
1.500TL
E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay) E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay)
Yeni -28 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: E-Ticaret Danışmanlığı (1Ay)
Fikir, Başlangıç aşaması yada aktif bir e-ticaret siteniz var ve istediğiniz satış rakamlarına  ulaşamıyormusunuz? Yada nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyormusunuz? Profesyonel e-ticaret danışmanlık hizmeti alarak adım adım nasıl başarılı olunur, izlenmesi gereken yol haritaları ve teknik..
4.950TL 6.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Anaytics Kurulumu
Google anaytics hizmeti kurulumu sonrası web siteniz artık her şeyi kaydeder, hangi ziyaretçi hangi saatler arası hangi cihaz ile kaç dakika sitenizde geçirmiş, tekrar geri gel dimi, kaç sayfa gezdi hangi sayfalarda sitenizi terk etti, kaç kişi sepetine baktı, kaç kişi ödeme sayfasına geldi ve k..
270TL
Ürün / Hizmet Adı: Google Benim İşletmem
Google Benim işletmem hizmeti ile, gerçek zamanlı bir işletme modeline geçin uyguladığımız teknikler ile web siteniz daha kolay bulunabilir hale geliyor... Yaptığımız optimizasyon ve ayarlar ile arama sonuçlarında görünün hizmet ağınızı 60 Milyon kullanıcıyı kapsayacak şekilde konumlandıralım. An..
650TL
Ürün / Hizmet Adı: Kategori Düzenleme
e-ticaret sitelerinde kategori yapıları çok önemli olmakla birlikte seo'ya uyumlu profesyonel olarak kurulması yada düzenlenmesi gerekir. e-ticaret sitenize gelen trafiğin büyük bölümü kategorileriniz üzerinden gelmektedir, e-ticaretUzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile kategorilerinizi profesy..
135TL
Ürün / Hizmet Adı: e-Ticaret Analizi
e-ticaret sitenizin satışlarından memnun değilmisiniz? bu konuda uzman desteği almanız gerekiyor olabilir. e-ticaret Uzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile e-tiacret sitenizdeki tüm eksileri ve artıları iyileştirme yöntemlerini ve önerilerini size sunarak raporluyor, satışı olumsuz etkileyen fakt..
3.500TL
Ürün / Hizmet Adı: İnstagram Yönetimi
Bir e-ticaret siteniz yada hizmet sunduğunuz işletmeniz mi var? Sosyal medyada daha etkili ve profesyonel olarak yerinizi şimdi almaya başlayın. Uzman İnstagram yöneticilerimiz işletmenizi sizin adınıza profesyonel görseller ile temsil etmektedir. Paylaşım yapılacak Ürün ve hizmet görsel tasarı..
950TL
Profesyonel Ürün ve Sayfa Kategori ve Blog Yorum Hizmeti
Yeni Çok Yakında Aktif
Ürün / Hizmet Adı: Yorum Hizmeti - Profesyonel
e-ticaret sitenizdeki ürünlere, içeriklere profesyonel yorumlar alarak müşterilerinizin etkileşime geçmesini sağlayabiliriz. Birbirinden etkileyici ve ilgi çekici yorumlarla kullanıcıların siteniz hakkında pozitif düşünmesi ve güvenilirliğin artması için ön altyapıyı sağlamaktadır. Yorum alan ürü..
7TL
Ürün / Hizmet Adı: Başlangıç SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket başlangıç düzeyinde olup aynı zamanda denemeniz için fiyat / performans polit..
950TL
Ürün / Hizmet Adı: Başlangıç SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket ileri seviye düzeyinde olup gerçekten etkilidir, Seo Uzmanlarımız tarafınd..
1.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Uzman SEO Paketi
e-ticaret siteniz yada kurumsal web sitenize Profesyonel seo hizmeti alarak etkileşimi arttırın.Arama sonuçlarında sıralamanız yükselsin rakiplerinizin önüne geçin. Ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı pazarlayın. Bu Paket Uzman seviye düzeyinde olup ileri seviyede etkilidir, Seo Uzmanlarımız tara..
3.570TL
Ürün / Hizmet Adı: Seo Makale / İçerik
Konusunda uzman içerik ve makale editörlerimiz tarafından gerçekten ileri seo teknikleri ile geliştirilen makaleler ürün, hizmet ve sayfalarınızın  öne çıkmasını sağlıyor.  Seo rekabetinde en önemli ilgili anahtar kelimeler kullanılarak oluşturulan zengin içerikler gerekli kod eklemeleri..
45TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)