Menu
Alışveriş Sepetiniz

Pro. e-ticaret Sitesi Kurulumu & Danışmanlık

e-ticarete bizimle başlayın yada geliştirin. Profesyonel e-ticaret hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak şimdi alın

e-Ticaret Site Düzenleme

Site – Tema Düzenleme Hizmetleri

e-ticaret yazılımı satışı yapan şirketler sizlere sadece belirli bir şablon veya consept bir tasarım sunarlar bunun haricinde hiç bir görsel ve düzen yerli yerinde değildir bu durum opencart ve woocommerce altyapılı e-ticaret siteleri içinde geçerlidir. E-ticaret sitesinin başarılı olabilmesi için mevcut temaya büyük bir makyaj ve arayüz gereklidir bu arayüzün içerisinde slider (kayan görseller) bannerlar, menü düzeni logo, afişler ve özel tasarımların yapılması zorunludur.

Uzman ekibimiz satın aldığınız e-ticaret platformu üzerinde gerekli görsel ve tasarımsal düzenlemeleri yaparak sitenizi profesyonel bir görünüme kavuşturur. Böylece gelen ziyaretçi de güven duygusu ve başarılı bir çalışmanın sonuçları gösterilir. Biz ekip olarak idea soft, ticimax, t-soft, pro ticaret, kobimaster, platin market, e-ticaret kur gibi hazır yazılımlı web siteleri için ürünleriniz ve kampanyalarınıza göre haraketli kayan görseller (slider) ları hazırlayarak sisteminize entegre etmekteyiz, bunun yanı sıra ürün sayfalarında gerekli vurgulamaları yapan görseller, kategori görselleri, anasayfa banner ve afiş tasarımları gibi bir çok noktaya sihirli dokunuşlarla profesyonel hale getirmekteyiz. Aynı durum global ve ücretsiz olan opencart e ticaret siteleri ve woocommerce web siteleri içinde geçerlidir.

Opencart ve Woocommerce web sitelerini düzenlemek oldukça uzmanlık gerektiren bir iş olmakla birlikte çalışmalar bittikten sonra da bir o kadar profesyonel olarak görünmektedir.  Opencart ve Woocommerce sitelerde yıllık lisans bedeli olmaz bu sebeple diğer e-ticaret platformlarına göre daha uygun maliyetler ile yönetilebilmektedir örnek vermek gerekirse Türkiye'de aktif olarak hizmet veren e-ticaret siteleri paket fiyatının yaklaşık yarısı kadar her yıl lisans yenileme bedelini sizlere yansıtmaktadır bu da uzun vadede oldukça pahalı bir hizmet almanız anlamına gelir bunun haricinde opencart yada woocommerce gibi altyapılı bir sistemde çalışmak size sadece yılda ortalama 300 – 500TL gibi bir maliyet olarak yansır buda ayda 40 – 50 TL bandında bir işletme maliyetine denk gelmektedir. Dosyalarınız, veritabanınız, ve tüm içerikleriniz sizin kontrolünüzde olur, böylece isttediğiniz zaman farklı bir hosting, sunucu yada servis sağlayıcıya geçiş yapabilirsiniz.

Bizler sizin tercihlerinize saygı göstererek almış olduğunuz tüm e-ticaret platformlarında gerekli görsel düzenlemeleri profesyonel olarak yapmaktayız, ekibimiz veri tabanı ve kodlarınıza müdehalede bulunmaz sadece görsel olarak sitenizi profesyonel bir görünüme kavuşturur. Bunların haricinde seo paketlerine de göz atmanızı önemle tavsiye ederiz sitenizin görünür olması arama motorlarında üst sıralara yükselerek rakiplerinizin önüne geçmesini de sağlayabiliriz.

Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu Profesyonel En iyi e-ticaret Sitesi Paket ve Kurulumu
Yeni -33 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: Profesyonel e-ticaret Sitesi
Bu Premium Özel hizmet ile tamamen size özgün esnek ve gerçekten mükemmel görünüme sahip profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Siteniz 10 yıllık tecrübesi ile profesyonel e-ticaret uzmanı tarafından A'dan Z'ye anahtar teslim olarak hazırlanmaktadır, tüm teknik, teorik ve pratik beceril..
9.750TL 14.500TL
E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay) E-ticaret danışmanlık hizmeti (1Ay)
Yeni -28 %
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: E-Ticaret Danışmanlığı (1Ay)
Fikir, Başlangıç aşaması yada aktif bir e-ticaret siteniz var ve istediğiniz satış rakamlarına  ulaşamıyormusunuz? Yada nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyormusunuz? Profesyonel e-ticaret danışmanlık hizmeti alarak adım adım nasıl başarılı olunur, izlenmesi gereken yol haritaları ve teknik..
4.950TL 6.900TL
Brand: e-ticaret Uzman Ürün / Hizmet Adı: e-ticaret Başlangıç Paketi
E-ticarete uygun maliyetler ile başlayın yıllık yüksek bedeller ödemeyin. tüm kontrol sizde olsun, dilediğiniz gibi değiştirin ve geliştirin. Opencart ve Woocommerce alt yapılı sistemler ile sürekli ve hızlı hizmet alabileceğiniz teknik personellere internet üzerinden kolayca erişin. Nelere ..
2.750TL
Ürün / Hizmet Adı: JOURNAL 2 & 3 Tema Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız Opencart altyapılı sitenize yüklenen JOURNAL 3 temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız journal tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışları..
3.750TL
Ürün / Hizmet Adı: Kategori Düzenleme
e-ticaret sitelerinde kategori yapıları çok önemli olmakla birlikte seo'ya uyumlu profesyonel olarak kurulması yada düzenlenmesi gerekir. e-ticaret sitenize gelen trafiğin büyük bölümü kategorileriniz üzerinden gelmektedir, e-ticaretUzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile kategorilerinizi profesy..
135TL
Ürün / Hizmet Adı: Opencart Site Düzenleme
Opencart 2.X ve 3.X 4.X e-ticaret siteniz var ve istediğiniz başarıyı yakalayamıyor musunuz? Profesyonel opencart uzmanlarımız ile sitenizi yeniden düzenleyelim, SEO ve tasarım hatalarını düzeltelim. Görselleriniz daha etkili ve ilgi çekici hale gelsin. e-ticaret opencart site düzenleme uzmanları..
2.900TL
Ürün / Hizmet Adı: Platin Market Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız Platin Market altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız Platin Market tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışları..
2.900TL
Ürün / Hizmet Adı: e-Ticaret Analizi
e-ticaret sitenizin satışlarından memnun değilmisiniz? bu konuda uzman desteği almanız gerekiyor olabilir. e-ticaret Uzman ekibimiz 10 yıllık tecrübesi ile e-tiacret sitenizdeki tüm eksileri ve artıları iyileştirme yöntemlerini ve önerilerini size sunarak raporluyor, satışı olumsuz etkileyen fakt..
3.500TL
Profesyonel Ürün ve Sayfa Kategori ve Blog Yorum Hizmeti
Yeni Çok Yakında Aktif
Ürün / Hizmet Adı: Yorum Hizmeti - Profesyonel
e-ticaret sitenizdeki ürünlere, içeriklere profesyonel yorumlar alarak müşterilerinizin etkileşime geçmesini sağlayabiliriz. Birbirinden etkileyici ve ilgi çekici yorumlarla kullanıcıların siteniz hakkında pozitif düşünmesi ve güvenilirliğin artması için ön altyapıyı sağlamaktadır. Yorum alan ürü..
7TL
Ürün / Hizmet Adı: WooCommerce Kurulumu
WordPress Altyapılı WooCommerce bir e-ticaret sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? WordPress ve e-ticaret uzmanlarımız sizler için en mükemmel görsellikte  ve etkili e-ticaret siteleri hazırlıyorlar. Süreç içerisinde tüm ön seo çalışmaları,  görsel tasarımlar ve diğer teknik işlemler en iy..
6.500TL
Ürün / Hizmet Adı: T-Soft Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız T-soft altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız T-soft tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışlarınızı arttırıyor..
3.500TL
Ürün / Hizmet Adı: Ticimax Site Düzenleme
e-ticaret uzmanlarımız ticimax altyapılı sitenize yüklenen temanızı profesyonel olarak düzenliyor ve satışa hazır hale getiriyor. Bir çok temanın gizli gücü arka planda kalıyor, uzmanlarımız ticimax tema kurulu olan e-ticaret sitenizi modern ve şık bir görünüme kavuşturarak satışlarınızı arttırı..
3.700TL
Ürün / Hizmet Adı: WooCommerce Site Düzenleme
WordPress WooCommerce e-ticaret siteniz var ve istediğiniz başarıyı yakalayamıyormusunuz? Profesyonel WordPress e- ticaret uzmanlarımız ile sitenizi yeniden düzenleyelim, SEO ve tasarım hatalarını düzeltelim. Görselleriniz daha etkili ve ilgi çekici hale gelsin. e-ticaret wooCommerce site düzen..
2.900TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)